Bądź Naszym Stałym Klientem

      

 

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA RESTAURACJI OGRODOWA W WADOWICACH

 

§ 1
 
Regulamin określa zasady przyznawania, honorowania oraz korzystania z karty Stałego Klienta Restauracji Ogrodowa w Wadowicach, ul. Wojtyłów 12 34-100 Wadowice nazwaną dalej kartą.
 
§ 2
 
Wystawcą i właścicielem karty jest firma Jaf Inwestycje Sp. z o.o. ul. Kalwaryjska 35A/306, 30-504 Kraków prowadząca Restaurację Ogrodowa w Wadowicach, ul. K.E Wojtyłów 12,
 
§ 3
 
Posiadaczem Karty  może być podmiot, który wypełnił formularz i zobowiązał się do zaakceptowania i przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu oraz spełnił warunki określone przez wystawcę karty.
 
§ 4
 
Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na  gromadzenie danych osobowych wyłącznie w celu obsługi programu lojalnościowego a także promocji realizowanych przez JAF INWESTYCJE SPÓŁKA Z O.O. z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r  „ O ochronie danych osobowych „
 
§ 5
 
Karta  jest Kartą imienną .
 
§ 6
 
Karty s nie można odstępować, odsprzedawać ani przekazywać innej osobie.
 
§ 7
 
Karta nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankomatową.
 
§ 8
 
Karta może być używana zgodnie z Regulaminem
 
§ 9
 
Karta  upoważnia do uzyskania przewidzianych przez wystawcę karty -  rabatów oraz  udziału w innych akcjach promocyjnych.
 
§ 10
 
Karta zachowuje ważność do chwili jej unieważnienia.
 
§ 11
 
Wystawca Karty ma prawo unieważnić  kartę w przypadku zmiany ogólnych zasad przyznania rabatu lub rezygnacji z prowadzenia programu lojalnościowego.
 
§ 12
 
Wystawca Karty  ma prawo unieważnić kartę  w przypadku niedotrzymana przez posiadacza karty warunków regulaminu.
 
§ 13
 
Posiadacz Karty jest zobowiązany do zawiadomienia wystawcy karty o jej utracie ( zgubienie, kradzież, itp. ) a tym samym uzyska prawo do wydania duplikatu.
 
§ 14
 
Regulamin Karty jest dostępny na stronie internetowej www.ogrodowa-wadowice.pl oraz w restauracji Ogrodowa , Ul. E i K Wojtyłów, 34-100 Wadowice.

 

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.